Blokování stránek
Schvalování smluv a faktur v intranetu
Software pro HelpDesk
Informace o obcích a městech
Sledování práce na PC
Nabídky práce, volná místa
Nejbližší lékárna
Designové doplňky
Síťové nástroje online
Tvorba dotazníků zdarma
Tvorba online testů zdarma
Správa sítí
Elektonický ohradník pro psy
Ochranné kapsy Tarifold
Sdílení tabulek

Jak nastavit monitorování a sledování PC - nápověda

Postup pro využití naší aplikace je následující:

1) Musíte být zaregistrováni - https://admin.monitoring-pc.cz/registrace.php - pro registraci postačí Váš email. Po registraci jste automaticky v základním bezplatném programu Mini.

2) K běhu programu je třeba .Net framework v4 či novější (program Vás po instalaci upozorní pokud ho nemáte), pokud ho nemáte stáhněte si ho z http://www.microsoft.com/cs-cz/download/details.aspx?id=17851.

3) V administraci (https://admin.monitoring-pc.cz/) na záložce "Software pro monitorování" naleznete odkaz na soubor setup.exe, který si musíte stáhnout a nainstalovat.

4) Při instalaci SW (setup.exe) budete vyzváni k zadání Kódu pro import, ten naleznete v administraci v levém sloupci úplně nahoře.

5) Po instalaci a spuštění programu (po restartu se již program spouští na pozadí sám) uvidíte do 15minut první výsledky monitorování v administračním rozhraní.

Doporučujeme, aby uživatelé neměli v systému práva administrátora a nemohli tím program odinstalovat. Tohoto docílíte ve Windows kliknutím na Start -> (nastavení) -> Ovládací panely -> Uživatelské účty. Podle verze Windows poté vyberete daný uživatelský účet, který chcete upravit, nebo klikněte na Spravovat uživatelské účty a poté daný účet upravíte - uživatel by neměl být členem skupiny administrators.

Ukázkové obrázky z administrace: